Gemaria - my craftwork

Gemaria - my craftwork

Gemaria - my craftwork

Stitching is my passion of creation. I am inspired by fabrics, colors and shades, patterns and textures. With a piece of cloth you can sew almost anything. Every of my items is unique. By my handmade, I try to express myself. I always bet on the simplicity and usefulness of my crafts.

piątek, 1 kwietnia 2011

Torby lniane


Lubię szyć z lnu i bawełny...
Kilka nowych lnianych torebek:

Lniana w brązach
Subtelna i elegancka lniana torba w tonacji brązów i zieleni khaki. Oryginalne zapięcie na kokosowy lakierowany guzik. Wewnątrz bladozłota jedwabna podszewka na ocieplinie z kieszenią na drobiazgi i karabińczykiem na klucze. Wymiary: wysokość 39 cm, szerokość 30 - 38 cm. 2 uchwyty długości 60 cm.


Kwiatowa lniana
Torba uszyta z lnu w kolorowe wiosenne kwiaty - są tulipany, narcyzy... Oryginalne zapięcie na kokosowy lakierowany guzik. Wewnątrz zielona bawełniana podszewka na ocieplinie z kieszenią na drobiazgi i karabińczykiem na klucze. Wymiary: wysokość 38 cm, szerokość 30 - 43 cm. 2 uchwyty długości 60 cm. 


Kwiatowa lniana z koronką
Duża lniana torba uszyta z dwóch tkanin: w piękne kwiaty i w kolorze khaki. Niebanalną ozdobą jest szeroka bawełniana koronka w kolorze lnu. Oryginalne zapięcie na kokosowy lakierowany guzik. Wewnątrz zielona podszewka w kratkę na ocieplinie oraz kieszeń na drobiazgi i karabińczyk na klucze. Wymiary: wysokość 38 cm, szerokość 30 - 42 cm. 2 wygodne uchwyty długości 57 cm. 

Brak komentarzy: