Gemaria - my craftwork

Gemaria - my craftwork

Gemaria - my craftwork

Stitching is my passion of creation. I am inspired by fabrics, colors and shades, patterns and textures. With a piece of cloth you can sew almost anything. Every of my items is unique. By my handmade, I try to express myself. I always bet on the simplicity and usefulness of my crafts.

piątek, 1 kwietnia 2011

FOLK po raz kolejny

W zgodzie z obecnym trendem - nowe torby z motywem folkowym.

W czarne pasy
Prosta w kroju, ale oryginalna torba w czarne pasy w połączeniu z różami w stylu folk. Uszyta z mocnego bawełnianego płótna i ozdobnej regionalnej tkaniny. Wewnątrz podszewka w biało-czarną łączkę z kieszenią na drobiazgi. Zapięcie na zatrzask magnetyczny. Dwa uchwyty długości 57 cm. Wymiary torby: szerokość 33 cm, wysokość 38 cm.
W czerwone paski
Duża torba uszyta z mocnego bawełnianego płótna w czerwono-białe prążki, ozdobiona regionalną tkaniną. Dodatkowo ściągana czerwoną tasiemką - można regulować kształt i wielkość. Zapięcie na zatrzask magnetyczny. Wewnątrz kremowa podszewka z dwiema kieszeniami - jedna zamykana na suwak. Lekko usztywnione dno o wymiarach 13x32 cm. Dwa uchwyty długości 55 cm. Wymiary torby: szerokość 48cm, wysokość 39cm.
Brak komentarzy: